UPÍNACIA TECHNIKA
 
info

Upínacie prvky pre zváracie stoly Bessey

Skúsenosti prenesené na stôl!

Skúsenosti z odboru upínania sústredené za mnohé desaťročia praxe prenáša teraz spoločnosť Bessey do vývoja svojich nových upínacích prvkov pre zváracie stoly s otvormi 28 a 16mm .Spoločnosť Bessey ponúka široký sortiment praktických pomocníkov,ktorí vďaka svojmu flexibilnému použitiu uľahčujú prácu.Pri štandardných upínacích prvkoch je možné voliť z 3 variánt rukovätí v prevední s pevným i nastaviteľným vyložením.Sortiment obsahuje i vysokým teplotám odolnú prítlačnú doštičku.BESSEY má i variantu s upínacím ramenom a vonkajšími vretenami pre volný prístup do pracovného priestoru.K upínaniu oválnych,guľarých a hranatých obrobkov sú k dispozícii špeciálne stolné nástavce.S využitím špeciálnych nástavcov,predĺžení a závesov sa zváracie stoly môžu osadiť tiež kĺbovými rýchloupínačmi a zvierkami pre strojné stoly BESSEY.Všetky prvky je možné zabudovať do stolu bez nástrojov,majú teda variabilné použitie a umožňujú pohodlnú,bezpečnú a úplne presnú prácu.Presvedčte sa sami !

ZOBRAZIŤ / SKRYŤ ĎALŠIE INFO ►

Výhody na prvý pohľad:

  1. Nastaviteľné vyloženie Upínacie prvky BESSEY TWV28 určené pre zváracie stoly majú plynule nastaviteľné vyloženie a sú k dispozícii v troch prevedeniacj rukovätí
  2. Pevné vyloženie 120 mm alebo 140 mm Upínacie prvky BESSEY TW28 majú 2 rozmery pevného vyloženia a 3 typy rukovätí
  3. Silné a špeciálne Upínací prvok TWM28 disponuje teplotne odolnou,do 35º výkyvnou špeciálnou prítlačnou doštičkou s vložkou zo spekanej ocele.Pri variante TW28GRS s upínacím ramenom je vreteno umiestnené zvonku čo umožňuje prístup do pracovného priestoru.
  4. Dokonalé pre zábradlie Bez ohľadu na to,či je povrch obrobku guľatý,oválny alebo hranatý-stolné nástavce Vario TW28VAD a TWVAD sa vždy dokonale hodia.Je totiž možné ich na obrobok nasadiť plynule v rozmedzí od tupého do ostrého uhlu 60º.
  5. Rýchloupínacie kĺbové zvierky Vďaka nástavcu TW28A-STC a zodpovedajúcemu predĺženiu TW28X je možné rýchloupínacie kĺbové zvierky BESSEY s horizontálnou upínacou doskou rýchlo upraviť i pre použitie na zváracích stoloch.
  6. Novinka: Šikmé a vodorovné upínanie Výkyvný adaptér TW28AV v kombinácii s predĺžením TW28X umožňuje prostredníctvom vretena plynulé prestavenie výkyvného uhlu od -52° do 52°,šikmé aj vodorovné upínanie.  
  7. Zvierky pre strojné stoly k dispozícii Pracujete už so zvierkami pre strojné stoly BESSEY a chcete ich používať aj na zváracích stoloch?Použite záves TW28HO jednoduchým zaskrutkovaním do otvoru na nohe zvierky pre strojné stoly

Zoradiť podľa:
Upínací prvok TWM28 so špeciálnou prítlačnou doštičkou
Upínací prvok TWM28 so špeciálnou prítlačnou doštičkou

Upínací prvok TW28GRS s vonkajším vretenom
Upínací prvok TW28GRS s vonkajším vretenom

Záves TW28H0
Záves TW28H0

Upínací nástavec Vario TW28WAD a TWVAD
Upínací nástavec Vario TW28WAD a TWVAD

Nástavec TW28A-STC pre kĺbové upínače
Nástavec TW28A-STC pre kĺbové upínače

Predĺženie TWX
Predĺženie TWX

Výkyvný adaptér TW28AV
Výkyvný adaptér TW28AV

Upínací prvok na zváracie stoly s variabilným vyložením TWV
Upínací prvok na zváracie stoly s variabilným vyložením TWV

Upínací prvok pre zváracie stoly TW
Upínací prvok pre zváracie stoly TW


ÚVOD | O NÁS | MEDIA & INFO | ROZŠÍRENÉ VYHĽADÁVANIE | KONTAKTNÉ INFORMÁCIE | MAPA STRÁNOK
COPYRIGHT © 2014 TECHNOVIS • VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ • CREATED BY ADYLINE