UPÍNACIA TECHNIKA
 
info

Pákové zvierky Bessey

Rýchle,bezpečné a silné upínacie náradie

Originálne pákové zvierky firmy BESSEY sú ľahké,dobre ovládateľné ,držia si stály tvar a minimálne sa deformujú.A teraz to najlepšie: Upínate a uvoľňujete s nimi až 5x rýchlejšie ako s bežnými zvierkami.Využívate totiž prirodzenú silu páky a len s malým vynaložením energie začínate dosahovať značnú upínaciu silu.Optimalizovaný profil vodiacej tyče a pevného ramena s väčšou silovou rezervou navyše umožňuje rovnomerný nárast upínacej sily,predovšetkým pri plnom využití rozpätia.Väčšia páková zvierka Originál BESSEY sa osvedčí hlavne vtedy,keď budete musieť použiť mnoho zvierok bezpečne zaistených proti vibráciám a šetriť pritom čas.Vyskúšajte si to ! 

1 - bezpečný rastrovací mechanizmus
Rastrovací mechanizmus zabezpečuje umiernené a rýchle upínanie bez vibrácií. Excenter, ktorý je obzvlášť odolný proti opotrebeniu, zaručuje dlhú životnosť

2 - vysoký stupeň stability

Optimalizovaný profil vodiacej tyče a pevného ramena s väčšou silovou rezervou naviac umožňuje rovnomerný nárast upínacej sily, najmä pri plnom využití rozpätia. Pevné rameno a prítlačná doska sú vyrobené z jedného kusu, zušľachtené a tým odolné voči zakriveniu.

3 - klzné rameno

Klzné rameno s ozubením je výkovkom z ušlachtilej ocele a odoláva aj najväčšiemu zaťaženiu. Má mimoriadne dlhú životnosť.

4 - ergonomická upínacia a uvolňovacia páčka

Napínacia páka s nanesenou práškovou vrstvou je špeciálne ergonomicky tvarovaná. Uvoľnovacia páka s plastovým opláštením a s ochranou proti skĺznutiu umožňuje bezpečné zadržanie pri uvoľnení zvierky.

Zoradiť podľa:
páková zvierka classiX GSH
páková zvierka classiX GSH

Páková zvierka GH
Páková zvierka GH

Páková zvierka SGHS, ťažká
Páková zvierka SGHS, ťažká


ÚVOD | O NÁS | MEDIA & INFO | ROZŠÍRENÉ VYHĽADÁVANIE | KONTAKTNÉ INFORMÁCIE | MAPA STRÁNOK
COPYRIGHT © 2011-2019 TECHNOVIS • VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ • CREATED BY ADYLINE