UPÍNACIA TECHNIKA
 
info

Omega skrutkové zvierky Bessey

Skrutková zvierka z Omega - s istotou maximálnej pružnosti pri upínaní

Skrutková zvierka OMEGA GMZ vám ponúka maximálnu elasticitu a bezpečnosť pri každodennej prevádzke dielne a staveniska. Vďaka jedinečnému patentovanému oblúku OMEGA ostáva upínacia sila celoocelovej skrutkovej zvierky zachovaná dlhšie aj pri vibráciách. Súčasne sa účinne chránia chúlostivé povrchy, pretože upínací tlak je možné zvoliť ešte presnejšie. Univerzálny, pri spracovaní dreva ako aj pri spracovaní kovov. Tým si môžete byť istý!

ZOBRAZIŤ / SKRYŤ ĎALŠIE INFO ►

Vaša skrytá zásoba sily s patentovaným oblúkom OMEGA

Jedinečný, patentovaný oblúk OMEGA zväčšuje prepruženie skrutkovej zvierky OMEGA. Zvyšovanie prípadne znižovanie tlaku pripadajúcej na otáčku vretena je pri skrutkovej zvierky BESSEY OMEGA zretelne menšia než pri porovnatelnej skrutkovej zvierke z temperovanej liatiny alebo celoocelovej zvierky (viď. schéma). Máte teda aj v prípade vibrácií podstatne menšiu stratu upínacej sily ako pri bežných celoocelových svorkách a tým aj vyššiu bezpečnosť práce. Neuspokojujte sa s ničím, čo nie je takto dobré!

1 - Inovatívny oblúk OMEGA
Patentovaný oblúk OMEGA je vaším kladom z hľadiska bezpečnosti. S ním tažíte s ešte menších strát upínacieho výkonu aj v prípade vibrácií

2 - Maximálna pružnosť
Pevné rameno a prítlačná doska sú zušľachtené a vyrobené z jedného kusu. Upínajú pružne a elasticky.

3 - Absolutne rovinné nasadenie
S oblúkom OMEGA sa dá vodiaca tyč priložiť priamo na aktuálny obrobok a potom budete vždy upínať dokonale na rohu. Okrem toho si môžete aktuálny upínací tlak vždy zvoliť úplne presne a optimálne ho prispôsobiť.

4 - Systém Best Comfort firmy BESSEY
So systémom Best Comfort firmy BESSEY máte všetky svoje aplikácie a úlohy najlepšie pod kontrolou. Aj prítlačné dosky, ktoré je možné vymieňať bez použitia nástrojov, vnesú do vášho pracovného dňa ešte viac pohodlia.

Zoradiť podľa:
Skrutková zvierka GMZ-K
Skrutková zvierka GMZ-K

Skrutková zvierka GMZ-2K
Skrutková zvierka GMZ-2K


ÚVOD | O NÁS | MEDIA & INFO | ROZŠÍRENÉ VYHĽADÁVANIE | KONTAKTNÉ INFORMÁCIE | MAPA STRÁNOK
COPYRIGHT © 2011-2019 TECHNOVIS • VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ • CREATED BY ADYLINE