UPÍNACIA TECHNIKA
 
info

KombiKlamp variabilné zvierky Bessey

Zvierka ktorá sa prispôsobí !

Kombiklamp je úplne špecálna zvierka.Popri vlastnostiach klasickej celooceľovej zvierky disponuje tiež špeciálnym upínacím nástavcom vario.Nástavec je vybavený čeľusťami,ktoré sa prispôsobia povrchu obrobku,pretože sú výklopné a uhle od 60º do 240º.Týmto spôsobom dokážete jednoducho a bezpečne upínať guľaté,oválne a hranaté obrobky.Taktiež rozopieranie je zo zvierkou KombiKlamp bezproblémovo možné.Upínací nástavec je možné montovať na pevné rameno zhora i zospodu,klzné rameno je možné inštalovať pre zvieranie i rozpieranie.Vidíte,koľko možností je ukrtých v tejto zvierke-vyskúšajte ju !


1 - variabilný upínací nástavec
Variabilný upínací nástavec sa hodí obvzlášť na guľaté, oválne obrobky a hranaté obrobky v uhloch od 60° vo vnútri a 60° vonku. Jednoduchá prestavba pre účeli rozpínania pomocou zaisťovacej skrutky M8. Užite si variabilitu!

2 - demontovateľná koncová poistka

Koncová zaisťovacia skrutka je demontovateľná - pre rýchle prestavenie kĺzneho ramena na funkciu rozopierania.

3 - výmenná prítlačná doštička

Prítlačnú doštičku vretena, je možné vymienať bez použitia náradia. To Vám prináša ešte viac pracovného komfortu. Prítlačnú doštičku je možné veľmi jednoducho zameniť za špeciálnu prítlačnú doštičku s veľkou plochou alebo za doštičku z ušlachtilej ocele.

4 - kolíková rukoväť s plastovým nástavcom

Pevná kolíková rukoväť je kvôli príjemnému uchopeniu pri práci vybavená plastovým nástavcom. Umožňuje pevné a kontrolované upínanie.

Zoradiť podľa:
KombiKlamp variabilná zvierka SG-VAD
KombiKlamp variabilná zvierka SG-VAD


ÚVOD | O NÁS | MEDIA & INFO | ROZŠÍRENÉ VYHĽADÁVANIE | KONTAKTNÉ INFORMÁCIE | MAPA STRÁNOK
COPYRIGHT © 2014 TECHNOVIS • VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ • CREATED BY ADYLINE